Kullanım-Değişim-İade Şartları

Emomuzik, tüketici haklarini korumakta ve satis sonrasi müsteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadir.
EMOMUZIK olarak ürettiğimiz hiç bir ürünün periodik olarak güncellemesi söz konusu değildir. Uygun gördüğümüz sıklıkta ve sayıda güncelleme yapılacaktır.

SİPARİŞ İPTALİ

Degerli müsterilerimiz yanlis verdiginiz veya vazgeçtiginiz siparislerinizi iptal ettirebilirsiniz. Iptal ettirme isleminin hizli bir sekilde gerçeklesmesi için lütfen iletisim kismindaki telefon numaramizi kullanarak irtibata geçiniz. Teslimatı online olarak internetten yapılan ve iadesi mümkün olmayan ürünlerin indirme linki size gönderildikten sonra bize ulaşan iptal istekleri kabul edilmeyecektir.

Emomuzik tarafından üretilen ve satılan internetten indirebilinir ve kilitli kopyası çoğaltılabilir ürünleri, satın aldığınız yazılımın indirme linki size gönderildirkten sonra iptal yada değişim yapamazsınız.
Satın aldığınız Emomuzik yazılımları sadece 1 klavye (elektironik org) için geçerlidir ve Org üzerinde bulunan "Hardware ID" ile sabittir. Satın alınan her yeni klavye (elektironik org) için yada uyumlu model değişiklikleri için yeni bir yazılım alınması mecburidir. Satın alınan yazılımlar (indirilebilir içerikler) sadece kilitlenmiş oldukları .n27 dosyası ile sadece o klavye (elektironik org) için kullanılabilir. Başka bir kişiye veya kuruluşa uyumlu olduğu klavye (elektironik org) dan ayrı bir şekilde satılamaz. Satın alan kişi veya kuruluş Emomuzik'den hiç bir şekilde bir hak talep edemez. 

Yukarıda söz edilen şartlar aşağıda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 11 maddesinde belirtildiği üzere sabittir ve ALICI bu şartları kabul etmiş sayılır.

11. CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının,  bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.